Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2022. Február 03. 09:57, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/fotó: Mihádák Zoltán

Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban

Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban

Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban, a feltételezett elkövetőket három órán belül elfogták - közölte a rendőrség csütörtök hajnalban.

A Police.hu oldalon olvasható tájékoztatás szerint a rendőrök egy bejelentés alapján szálltak ki egy Kőbányai úti társasházba.

A bántalmazott 67 éves férfi nem mutatott életjeleket, ezért a rendőrök azonnal megkezdték újraélesztését, de sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni az életét - olvasható a közleményben.

Az elsődleges adatok alapján a férfi halálát idegenkezűség okozta, ezért a Budapesti Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés gyanúja miatt indított nyomozást. A bejelentéstől számított három órán belül elfogták a bűncselekménnyel összefüggésbe hozható két férfit, elszámoltatásuk folyamatban van - írta a Police.hu.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 8. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Február 23. 08:58, vasárnap | Belföld

Bírók tüntettek az igazságszolgáltatás függetlenségéért Budapesten

A bírók és az igazságszolgáltatás függetlenségéért demonstrációt tartottak a Magyar Bírói Egyesület (MABIE) szervezésében szombaton Budapesten.

2025. Február 23. 08:54, vasárnap | Belföld

Évértékelő - Orbán Viktor: 2025 legyen az áttörés éve

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.