Hírek
2011. Augusztus 07. 14:33, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: STOP
Amíg a ház ura szunyált, a betörő dolgozott

Fényképezőgépnek és egyéb tárgyaknak is lába kélt egy szentlőrinci lakásból, amíg tulajdonosa az igazak álmát aludta.
Pénteken reggel besurranó tolvaj járt egy szentlőrinci lakásban. Amíg a lakás tulajdonosa aludt az elkövető a nyitott ajtón oda bejutott és fényképezőgépet, valamint egyéb tárgyakat tulajdonított el, kb. 45.000 Ft értékben. Az ügyben lopás miatt indult eljárás.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek
Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést
2025. Február 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Az Iszlám Állam a német farsangi karneválok megtámadására szólította fel híveit
2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek
Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára
Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.
2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek
Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze
Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők