Hírek
2021. Október 11. 08:43, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Autóban találtak kábítószergyanús anyagot

Az éjszakai órákban ellenőrizték a rendőrök egy személygépkocsi utasait a hétvégén, akiknél kábítószergyanús anyagot találtak.
Az intézkedés során a rendőrök átvizsgálták a járművet, valamint az azzal közlekedő három férfi ruházatát is, amelynek eredményeként egy kábítószergyanús anyagot tartalmazó műanyag zacskót, cigarettát és dohányőrlőt találtak.
Az egyenruhások a kimlei, barbacsi és mosonmagyaróvári lakosokat a helyi rendőrkapitányságra előállították. Mindhármukkal szemben drogtesztet alkalmaztak, ami egy 22 és egy 26 éves férfi esetében pozitív értéket mutatott, ezért őket a nyomozók kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Január 29. 09:00, szerda | Helyi
Alkotó kezek művészete kiállítás a könyvtárban
2025. február 6-án, csütörtökön 17 órától Oláh Erika zománcműves, Eisenmayer Jenő ötvös és Eisenmayer Viola vésnök munkáiból nyílik kiállítás a Huszár Gál Városi Könyvtár emeleti kiállítóterében.