Városlista
2025. február 3, hétfő - Balázs

Hírek

2018. Május 10. 17:28, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Balesetben meghalt egy kerékpáros a 11-es úton Esztergomnál

Balesetben meghalt egy kerékpáros a 11-es úton Esztergomnál

Balesetben meghalt egy kerékpáros Esztergom és Tát között csütörtök délután, a helyszínelés idejére a 11-es utat lezárták - közölte a rendőrség a honlapján.

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint egy személygépkocsi a főút 69-es kilométerénél, még tisztázatlan okból elütötte a vele azonos irányban - Tátról Esztergom felé - haladó kerékpárost. A 74 éves férfi olyan súlyosan sérült, hogy a helyszínen meghalt.

A rendőrök az érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták, kerülni Esztergom-Kertváros felé lehet.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 02. 08:32, vasárnap | Belföld

MÁV: tavaly ötből négy személyvonat késés nélkül közlekedett

A MÁV tavaly több mint 1,1 millió személyszállító vonatot közlekedtetett, ötből négyet késés nélkül - közölte a közlekedési társaság szombaton az MTI-vel.

2025. Február 02. 08:28, vasárnap | Belföld

Nagy Márton: a turizmus csúcsteljesítményt nyújtott tavaly

A turizmusban van lendület és erő, \"csúcsteljesítményekről\" lehet beszélni a 2024-es évben - mondta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter a 32. Turizmus Évadnyitó Gálán szombaton Budapesten.

2025. Február 01. 09:13, szombat | Belföld

9 százalékkal nőttek az ipari termelői árak

2024 decemberében az ipari termelői árak átlagosan 9,0 százalékkal meghaladták az egy évvel korábbit.

2025. Február 01. 09:12, szombat | Belföld

Sűrű köd nehezíti a közlekedést több megyében

Több megyében is akár 100 méter alá csökkent a látótávolság köd miatt - közölte a pénteken az Útinform.