Hírek
2014. November 07. 13:00, péntek |
Bulvár
Forrás: MTI
Élő embert nyel le egy kígyó és leadja a TV - VIDEÓ
Anakonda nyeli le egészben Paul Rosolie-t, a vadon élő állatok szakértőjét a Discovery tévécsatorna filmelőzetese szerint.
Rosolie védőöltözetet visel, amelyet szintén bemutat az előzetes, tehát előre láthatóan élve kerül ki a kígyó gyomrából a december 7-én adásba kerülő produkcióban - számolt be róla a Hollywood Reporter.
A csatorna korábban két lélegzetelállító mutatványával is növelte nézőszámát. Múlt vasárnap élőben, pontosabban 15 másodperces késleltetéssel közvetítették, amikor Nik Wallenda akrobata Chicagóban bekötött szemmel, biztosítókötél nélkül egyensúlyozott át egy 15 fokos szögben emelkedő kábelen egy toronyházról egy felhőkarcolóra. Tavaly pedig Felix Baumgartner sztratoszféraugrását mutatták be.
Előzetes:
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 20. 09:19, vasárnap | Bulvár
Magyar üzenet szól a világ összes cirkuszában a cirkuszi világnap alkalmából
Magyar üzenet szól a világ összes cirkuszában a cirkuszi világnap alkalmából! - tudatta a Fővárosi Nagycirkusz az MTI-hez pénteken eljuttatott közleményében.
2025. Április 19. 08:33, szombat | Bulvár
Humanoid robotokat is indítottak a pekingi félmaratonon
Huszonegy humanoid robotot is indítottak bemutatóként a több mint tízezer résztvevő mellett a szombaton Pekingben megrendezett félmaratonon. Ez volt az első alkalom, hogy robotokat is próbára tettek a 21 kilométeres távon.
2025. Április 15. 07:31, kedd | Bulvár
Elhunyt Mario Vargas Llosa irodalmi Nobel-díjas író
Nyolcvankilenc éves korában elhunyt Mario Vargas Llosa irodalmi Nobel-díjas perui-spanyol író.
2025. Április 14. 07:50, hétfő | Bulvár
Nemzetközi gitárfesztivált rendeznek Szegeden
Koncerteket, mesterkurzusok, szakmai előadások is szerepelnek a csütörtökön kezdődő 26. Szegedi Nemzetközi Gitárfesztivál programjában - tájékoztatták a szervezők az MTI-t.