Hírek
2014. Június 02. 21:20, hétfő |
Helyi
Forrás: Mosonmagyaróvári Városi Televízió
Eltűnt nőt keres a rendőrség
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság eltűnés miatt körözi Nagyné Kovács Judit 41 éves darnózseli lakost.
A nő 2014. május 27-án 20 óra 5 perckor munkahelyéről ismeretlen helyre távozott és azóta nem adott magáról életjelet.
A keresett személy 160-165 centiméter magas, vékony testalkatú, körülbelül 65 kilogramm. Haja színe barna, 6-7 cm hosszú. Szeme barna.
Eltűnésekor barna színű pulóvert, farmernadrágot és egy fekete színű cipőt viselt.
A rendőrség kéri, hogy aki bármilyen információval rendelkezik az eltűnt személlyel kapcsolatban, hívja a a helyi rendőrkapitányság bűnügyi osztályát a 06-96-215-957 számon, illetve névtelensége megőrzése mellett bejelentést tehet az ingyenesen hívható „Telefontanú" zöld számán, vagyis a 06-80-555-111 számon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 14. 09:04, vasárnap | Életmód
Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben
Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben szombaton: az augusztusi hagyományos virágkarnevál téli kistestvéreként megtartott fesztiválra több ezren gyűltek össze a cívisváros központjába.

