Városlista
2025. március 6, csütörtök - Leonóra

Hírek

2017. Június 22. 07:20, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Földrengés volt Nagykanizsa térségében

Földrengés volt Nagykanizsa térségében

Kisebb, a Richter-skála szerinti 2,1-es erősségű földrengés volt Nagykanizsa közelében - írta a katasztrófavédelem csütörtökön a honlapján.

Az MTA Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatóriuma azt közölte, hogy mintegy négy kilométeres mélységben keletkezett a földmozgás.

A földrengést a lakosság nem érzékelte, a katasztrófavédelem ügyeletére ezzel kapcsolatos bejelentés nem érkezett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 05. 07:49, szerda | Belföld

Idén 7 magyar cég került a Financial Times nemzetközi céges ranglistájára

Idén 7 magyar cég került arra a listára, amelyben a Financial Times (FT) Európa ezer vállalatát rangsorolja a növekedésük alapján - közölte a brit gazdasági lap kedden az MTI-vel.

2025. Március 04. 07:25, kedd | Belföld

Nagy Márton: családi adóparadicsom lesz Magyarország

Családi adóparadicsom lesz Magyarország: édesanyáknál szja-mentesség, édesapáknál pedig adókedvezmény érvényesítés - mondta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán közzétett videójában.

2025. Március 04. 07:24, kedd | Belföld

A banki számladíjak emelkedése elleni fellépést helyezett kilátásba a nemzetgazdasági miniszter

A banki számladíjak jelentősen emelkednek - állapította meg a közösségi médiában hétfőn megjelent bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter.