Városlista
2025. március 10, hétfő - Ildikó

Hírek

2020. November 01. 06:00, vasárnap | Kék hírek
Forrás: mti - fotó: police.hu

Hét kilogrammnyi marihuánát találtak egy taxiban a rendőrök Gyálon

Hét kilogrammnyi marihuánát találtak egy taxiban a rendőrök Gyálon

Mintegy hét kilogramm marihuánát találtak a rendőrök egy taxiban Gyál külterületén - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu honlapon.

A közlemény szerint egy kábítószer-kereskedő a taxisofőr jelenlétében az autó csomagtartójába pakolta a drogot Gyál külterületén egy ipari parknál lévő erdős területen. A két férfit elfogták.

A 33 éves budapesti férfi, a díler lakásán további 178 gramm marihuánát, nagy mennyiségű kábítószergyanús anyaggal szennyezett műanyag tasakot, valamint készpénzt foglaltak le.

A 29 éves taxisofőr vecsési lakásán a nyomozók szintén találtak kábítószergyanús anyagot és pénzt, azokat lefoglalták.

A dílert jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette, míg társát bűnsegédkénti elkövetés gyanúja miatt hallgatták ki gyanúsítottként.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek

Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.

2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek

Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze

Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők