Hírek
2011. November 11. 14:24, péntek |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Holtan találták a 85 éves asszonyt

Holtan találtak egy 85 éves asszonyt újpesti lakásában; a nő az MTI információja szerint bűncselekmény áldozata lett.
Sass Oszkár, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese az MTI-nek az esetről pénteken annyit mondott: állampolgári bejelentésre mentek ki a rendőrök a IV. kerületi, Külső Szilágyi úton lévő lakásba még szerdán, s ott egy 85 éves nő holttestét találták meg. A rendőrség vizsgálja a haláleset körülményeit – tette hozzá. Az MTI úgy tudja, hogy az idős nő bántalmazás következtében vesztette életét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek
Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést
2025. Február 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Az Iszlám Állam a német farsangi karneválok megtámadására szólította fel híveit
2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek
Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára
Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.
2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek
Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze
Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők