Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2018. Január 16. 17:29, kedd | Belföld
Forrás: police.hu

Két kenyérbe rejtette a marihuánát - VIDEÓVAL

Két kenyérbe rejtette a marihuánát - VIDEÓVAL

Egy ajkai férfi azért vásárolt marihuánát egy budapesti dílertől, hogy azt a lakóhelyén és annak környékén árulja.

A békásmegyeri rendőrök mindkét férfit elfogták, és az ajkai lakosnál 318 gramm marihuánát találtak, ami két kenyérbe volt elrejtve.

A békásmegyeri járőrök január 14-én délután Budapest III. kerületében, a Jós utcában igazoltattak egy férfit, aki a rendőrök láttán lehajtott fejjel gyorsabban kezdett el sétálni. A rendőrök a 23 éves ajkai B. Dávid ruhájának és csomagjának átvizsgálásakor két mérleget, több mint százezer forint készpénzt, valamint 318 gramm marihuánát találtak, ami két félkilós kenyérbe volt elrejtve. A kenyér végét levágták és a belsejét kiszedték, hogy bele tudják tenni a celofánba csomagolt kábítószert. B. Dávid a gyanú szerint azért vette a marihuánát, hogy azt Ajkán és környékén árulja.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság III. kerületi Rendőrkapitányságának nyomozói másnap hajnalban békásmegyeri lakásán elfogták a 35 éves budapesti H. Róbertet, akitől B. Dávid korábban a marihuánát vette. A rendőrök a házkutatáskor további 24,4 gramm kábítószergyanús anyagot és hetvenezer forintot foglaltak le.

A rendőrök a két férfit – őrizetbe vételük mellett – kábítószer-kereskedelem miatt gyanúsítottként hallgatták ki és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 8. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Február 23. 08:58, vasárnap | Belföld

Bírók tüntettek az igazságszolgáltatás függetlenségéért Budapesten

A bírók és az igazságszolgáltatás függetlenségéért demonstrációt tartottak a Magyar Bírói Egyesület (MABIE) szervezésében szombaton Budapesten.

2025. Február 23. 08:54, vasárnap | Belföld

Évértékelő - Orbán Viktor: 2025 legyen az áttörés éve

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.