Hírek
2013. Augusztus 06. 21:40, kedd |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Körbeevezték Kilmét

Harmadik alkalommal rendezte meg a Kimlei Polgárőr Egyesület, az Evezd körbe Kimlét! elnevezésű rendezvényt.
A verseny sokakat megmozgatott, nagyjából 1500an vettek részt az egynapos rendezvényen a Mosoni-Duna partján. A versenyzés mellett az érdeklődők kipróbálhattáka sárkányhajókat is. A lebonyolításban sok segítséget nyújtottak a mosonmagyaróvári és a győri evezősök is - mondta el Nagy Kálmán, a Kimlei Polgárőr Egyesület elnöke.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Január 29. 09:00, szerda | Helyi
Alkotó kezek művészete kiállítás a könyvtárban
2025. február 6-án, csütörtökön 17 órától Oláh Erika zománcműves, Eisenmayer Jenő ötvös és Eisenmayer Viola vésnök munkáiból nyílik kiállítás a Huszár Gál Városi Könyvtár emeleti kiállítóterében.
2025. Április 19. 08:34, szombat | Sport
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém otthon három góllal nyert a Szeged ellen
A címvédő Veszprém házigazdaként 36-33-ra nyert a Magyar Kupa-győztes Szeged ellen a férfi kézilabda NB I péntek esti rangadóján, ezzel matematikailag is biztossá tette helyét a döntőben.
2025. Április 19. 08:33, szombat | Bulvár
Humanoid robotokat is indítottak a pekingi félmaratonon
Huszonegy humanoid robotot is indítottak bemutatóként a több mint tízezer résztvevő mellett a szombaton Pekingben megrendezett félmaratonon. Ez volt az első alkalom, hogy robotokat is próbára tettek a 21 kilométeres távon.