Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2011. December 01. 07:35, csütörtök | Bulvár
Forrás: STOP

Madonna tapasztalatszerzésnek tökéletes volt

Madonna tapasztalatszerzésnek tökéletes volt

Guy Ritchie és Madonna nem voltak éppen a legjobb passzban, amikor nyolc év házasság után 2008-ban elváltak útjaik.

"Nagyon élveztem az első házasságomat, egyáltalán nem bántam meg. Nagyon pozitív tapasztalatokat szereztem. Boldog vagyok a gyerekek miatt, így kellett mindennek történnie. De túllépünk egyszer mindenen, nem igaz? Egy szappanoperában éltem elég hosszú ideig."

A brit filmrendező barátnője, Jacqui Ainsley szeptemberben hozta világra közös gyermeküket, egy gyönyörű kisfiút. Guynak már van két gyermeke: Rocco 11, David pedig 6 éves, s mindketten Madonnával közös csemeték. A nagyszerű hír hallatán Madonna egy hatalmas csokor virággal gratulált a baba érkezéséhez.

"Madonna szívből gratulált a kisbabához. Rocco, Lourdes, és a két örökbefogadott gyerek, David és Mercy hamarosan láthatja "kistestvérüket". Mind Madonna, mind Guy eltökélt szándéka, hogy barátokként viszonyulnak egymáshoz."

STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:52, vasárnap | Bulvár

Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is kritikus, légzési rohama volt

Ferenc pápa állapota továbbra is kritikus, nincsen túl a veszélyen, hosszabb asztmás légzési rohama volt - közölte a Szentszék szombat este.

2025. Február 22. 08:19, szombat | Bulvár

Kristály Medve díjat nyert Balogh Mirjána animációja a Berlinalén

A legjobb rövidfilmnek járó Kristály Medve díjat nyerte el Balogh Mirjána Wish You Were Ear című animációja péntek este a 75. Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon - közölte a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.

2025. Február 21. 08:14, péntek | Bulvár

Ferenc pápa klinikai állapota enyhe javulást mutat

Ferenc pápa klinikai állapota enyhe javulást mutat - közölte a Szentszék csütörtök este.

2025. Február 19. 07:37, szerda | Bulvár

Jókai 200 - Sulyok Tamás: Jókai a kultúra nagyja, nyelvünk mestere volt

Jókai Mór hűséges hazafi, megfontolt forradalmár volt, és a magyar kultúra nagyja, nyelvünk mestere, korszakos művek alkotója, aki az egész nemzet előtt nyitotta ki az irodalomszeretet kapuját