Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2017. December 11. 15:06, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Másodfokú riasztások a viharos szél miatt

Másodfokú riasztások a viharos szél miatt

Több dunántúli járásra másodfokú riasztást adott ki a meteorológiai szolgálat a viharos szél veszélye miatt hétfő délután.

Az érintett területeken a következő órákban akár 90 kilométer/óránál erősebb széllökések is lehetnek.

Az MTI-hez eljuttatott éjfélig szóló figyelmeztetés szerint Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas és Veszprém megyét érintően várható másodfokú riasztások. Budapesten és Pest, Fejér, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Somogy és Zala megyében elsőfokú figyelmeztetés van érvényben.

Azt írták: kedd délelőttig sokfelé lesz viharos a déli szél. A Dunántúl északnyugati felén és a hegyekben erős viharra (90-100 kilométer/órás széllökésekre) is számítani kell. Kedd késő délelőttől jelentősen veszít erejéből a szél.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 8. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Február 23. 08:58, vasárnap | Belföld

Bírók tüntettek az igazságszolgáltatás függetlenségéért Budapesten

A bírók és az igazságszolgáltatás függetlenségéért demonstrációt tartottak a Magyar Bírói Egyesület (MABIE) szervezésében szombaton Budapesten.

2025. Február 23. 08:54, vasárnap | Belföld

Évértékelő - Orbán Viktor: 2025 legyen az áttörés éve

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.