Hírek
2019. Január 22. 05:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Még várja a pályázatokat a Kultúrházak éjjel-nappal programsorozata

Spot-, plakát- és fotópályázatot hirdetett a Kultúrházak éjjel-nappal programsorozatot szervező Magyar Népművelők Egyesülete.
A felhívásra egyéni alkotók, illetve a közművelődési intézményekben dolgozó, azokhoz kötődő alkotókörök, alkotóműhelyek jelentkezését várják február 14-ig.
Az MTI-hez elküldött közlemény szerint összesen csaknem félmillió forinttal díjazzák azokat az alkotókat, akik kreatív ötleteikkel elnyerik a zsűri tetszését az idei Kultúrházak éjjel-nappal programsorozatra meghirdetett pályázatokon. A pályázók három kategóriában indulhatnak.
Spotpályázatra figyelemfelkeltő, az akció tartalmát és aktuális üzenetét erőteljesen megjelenítő maximum egyperces reklámspotot várnak a szervezők. A pályázat összdíjazása bruttó 160 ezer forint, amelyet a zsűri a beérkezett pályamunkák között az általa kiemelt szempontok szerint oszthat fel.
#Mindentegylapra! elnevezésű plakátpályázatra a szervezők várják minden olyan közművelődési szervezet programjait, munkáját népszerűsítő plakátot, amelyet egyedi grafikai igénnyel készítettek a kiadók. Az első három helyezett pénzjutalomban részesül.
#Vanképedhozzánk? elnevezésű fotópályázatra olyan fényképekkel lehet pályázni, amelyek a magyarországi és határon túli magyar közművelődési intézmények és szervezetek közösségi rendezvényén készültek. A három legjobb fotó készítője pénzjutalomban részesül.
A pályázatokat ebben az évben is a Magyar Népművelők Egyesülete írta ki a 2019-es Kultúrházak éjjel-nappal programsorozat részeként. A rendezvényt - amelynek idei évi szlogenje: Mindennap értéket adunk! - február 15. és 17. között tartják.
Pályázni a www.kulturhazak.hu oldalon a Pályázatok menüpontban lévő űrlap kitöltésével lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 06. 07:58, csütörtök | Belföld
Egy hét haladékot adott a Nemzetgazdasági Minisztérium a kiskereskedelmi láncoknak
Egy hét haladékot adott a Nemzetgazdasági Minisztérium a kiskereskedelmi láncoknak, hogy önként csökkentsék a profitjukat.
2025. Március 06. 07:19, csütörtök | Belföld
Meteorológia: enyhe és nagyon száraz volt a tél
Enyhe és nagyon száraz volt a tél - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szerdán.
2025. Március 05. 07:51, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerdán Emmanuel Macron meghívására Párizsban tárgyal a francia elnökkel
2025. Március 05. 07:49, szerda | Belföld
Idén 7 magyar cég került a Financial Times nemzetközi céges ranglistájára
Idén 7 magyar cég került arra a listára, amelyben a Financial Times (FT) Európa ezer vállalatát rangsorolja a növekedésük alapján - közölte a brit gazdasági lap kedden az MTI-vel.