Hírek
2019. Április 08. 09:55, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Megfulladt egy ágyhoz kötött beteg egy budapesti pszichiátrián

Megfulladt egy ágyhoz kötött beteg egy budapesti pszichiátrián - erősítette meg a Blikk értesülését a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) hétfőn az MTI-nek.
A lap úgy tudja, hogy a pszichiátrián a páciens egyik kezét és az egyik lábát az ágy rácsához rögzítették. A beteg valószínűleg szabadulni akart, eközben a feje beszorult a rácsok közé és megfulladt. Azt nem tudni, volt-e mellette valaki, és figyelték-e az állapotát. Az ügy miatt értesítették a rendőröket is, akik a reggeli órákban több autóval siettek a helyszínre – írta a Blikk.
Az MTI megkeresésére a BRFK megerősítette a lapban leírtakat. Az ügyet a BRFK rendkívüli haláleseti osztálya közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja. Bűncselekmény gyanúja nem merült fel, de a haláleset körülményeinek megállapítása még tart – közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 06. 07:58, csütörtök | Belföld
Egy hét haladékot adott a Nemzetgazdasági Minisztérium a kiskereskedelmi láncoknak
Egy hét haladékot adott a Nemzetgazdasági Minisztérium a kiskereskedelmi láncoknak, hogy önként csökkentsék a profitjukat.
2025. Március 06. 07:19, csütörtök | Belföld
Meteorológia: enyhe és nagyon száraz volt a tél
Enyhe és nagyon száraz volt a tél - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szerdán.
2025. Március 05. 07:51, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerdán Emmanuel Macron meghívására Párizsban tárgyal a francia elnökkel
2025. Március 05. 07:49, szerda | Belföld
Idén 7 magyar cég került a Financial Times nemzetközi céges ranglistájára
Idén 7 magyar cég került arra a listára, amelyben a Financial Times (FT) Európa ezer vállalatát rangsorolja a növekedésük alapján - közölte a brit gazdasági lap kedden az MTI-vel.