Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2022. Január 25. 17:02, kedd | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

Megverték, majd kirabolták ismerősüket

Megverték, majd kirabolták ismerősüket

A rendőrök azonosítottak, majd elfogtak két férfit, akik kirabolták alkalmi ismerősöket Hódmezővásárhelyen.

A rendőrségre január 21-én éjszaka érkezett bejelentés, hogy az Andrássy úton ismeretlenek egy férfit értékeinek megszerzése miatt bántalmaztak, majd tőle elvettek 10 ezer forint készpénzt – közölte a rendőrség.

Az egyenruhások a tanúkutatás és az adatgyűjtés során rövid időn belül megállapították, hogy a bűncselekményt egy apa - fia páros követte el. A feltételezett elkövetőket elfogták és a rendőrkapitányságra előállították.

A duótól előkerült a rablásból megszerzett pénz és egy korábbi betörésből származó tárgyak, amelyeket a rendőrök lefoglaltak.

A gyanúsítottakat kihallgatták, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatásukat.
Ellenük rablás bűntett és lopás vétség megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.

2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek

Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze

Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők

2025. Február 17. 09:14, hétfő | Kék hírek

Egyhetes közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik

Egyhetes, európai szintű közlekedésbiztonsági ellenőrzés indul hétfőn, amely Magyarországon is elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.