Hírek
2022. Október 21. 15:10, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Meteorológiai szolgálat: nagy területen fagyott éjszaka

Az ország nagy területén fagyott éjszaka; Nyírlugoson volt a leghidegebb, itt -5,3 Celsius-fokot mértek - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebookon pénteken.
Azt írták: éjszaka északkelet felől egyre hidegebb és szárazabb levegő áramlott elsősorban a keleti megyék fölé, a légmozgás is jobbára gyenge maradt, felhők sem akadályozták a kisugárzást, így nagy területen fagypont alá tudott hűlni a levegő.
Nyírlugoson -5,3 fokot mértek, ami két fokkal hidegebb, mint az eddigi szezonrekord, amit csütörtök hajnalban mértek Zabaron. Megjegyezték, hogy az első tízbe sem lehetett bekerülni -3,5 fok feletti értékekkel.
Fotó: Pixabay
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 06. 07:58, csütörtök | Belföld
Egy hét haladékot adott a Nemzetgazdasági Minisztérium a kiskereskedelmi láncoknak
Egy hét haladékot adott a Nemzetgazdasági Minisztérium a kiskereskedelmi láncoknak, hogy önként csökkentsék a profitjukat.
2025. Március 06. 07:19, csütörtök | Belföld
Meteorológia: enyhe és nagyon száraz volt a tél
Enyhe és nagyon száraz volt a tél - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szerdán.
2025. Március 05. 07:51, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerdán Emmanuel Macron meghívására Párizsban tárgyal a francia elnökkel
2025. Március 05. 07:49, szerda | Belföld
Idén 7 magyar cég került a Financial Times nemzetközi céges ranglistájára
Idén 7 magyar cég került arra a listára, amelyben a Financial Times (FT) Európa ezer vállalatát rangsorolja a növekedésük alapján - közölte a brit gazdasági lap kedden az MTI-vel.