Hírek
2019. December 12. 07:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Repülőjáratot indít Moszkvából Budapestre a Ural Airlines

Repülőjáratot indít Moszkvából Budapestre december 28-tól a Ural Airlines/Uralszkije Avialinyii orosz légitársaság - közölték szerdán turisztikai honlapok.
A jekatyerinburgi székhelyű cég hetente háromszor, kedden, csütörtökön és szombaton 12 óra 30 perckor indít gépet a magyar fővárosba, amely 18 óra 55 perckor indul vissza. Az útvonalon egy Airbus A320-as fog közlekedni.
A minimális jegyár Moszkvából egy irányba, feladott poggyász nélkül 4475 rubel, feladott poggyásszal pedig 6935 rubel, Budapestről pedig 4985, illetve 7500 rubel lesz. A rubel jelenleg 4,69 forintot ér.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 08. 08:16, szombat | Belföld
Nagy Márton: küzdünk az indokolatlan árnöveléssel és az árnövelőkkel szemben
2025. Március 08. 08:15, szombat | Belföld
Kínai elektrolitgyártó Szolnokon hozza létre első európai üzemét
A KunlunChem kínai elektrolitgyártó cég Szolnokon építi fel az első európai üzemét, a negyvenmilliárd forintos beruházással százhúsz új munkahely jön majd létre -
2025. Március 07. 07:22, péntek | Belföld
Sziget: Vizuálisan és programelemeiben is megújul a fesztivál
Vizuálisan és programelemeiben is megújuló Sziget fesztivál fogadja augusztus elején a látogatókat, ami már a K-híd látványelemeiben és a megérkezés élményében is megmutatkozik - közölte a rendezvény csütörtökön az MTI-vel.
2025. Március 07. 07:13, péntek | Belföld
Tűzgyújtási tilalom lép életbe pénteken hat vármegyében
Tűzgyújtási tilalom lép életbe péntektől hat vármegyében - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) csütörtökön az MTI-vel.