Hírek
2011. Június 30. 14:37, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Szörnyűség történt a hídon
Belehalt sérüléseibe az a robogós, akit egy furgon gázolt el Győrött, a Széchenyi hídon - értesült a HavariaPress.
A baleset szerdán délután történt a megyeszékhely Széchenyi hídján. A robogóst eddig tisztázatlan körülmények között ütötte el a furgon. A baleset során a kétkerekű vezetője olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A baleset miatt a négysávos hídon átvezető 14-es főút érintett szakaszán két sávot lezártak a forgalom elől. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 04. 07:43, kedd | Kék hírek
Rasszista terrorcselekménnyel fenyegetőzött egy győri fiú, letartóztatták
A muszlim vallási közösség tagjai, a fekete etnikai származásúak, valamint az LMTBQ-emberek megölésével fenyegetőzött egy közösségi platformon egy 15 éves győri fiú, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását
2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek
Féltékenységből autója után kötötte élettársát a férfi
A bántalmazás és a vonszolás következtében a nő súlyos sérüléseket szenvedett el.
2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek
Rendőrre támadt karddal egy férfi
A Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat a férfi ellen.
2025. Február 02. 08:26, vasárnap | Kék hírek
ORFK: Egy borsodi falu 15 éves diákja volt a bombafenyegetések elkövetője
Egy 15 éves fiút fogtak el a rendőrök a csütörtöki, 46 iskolát érintő bombafenyegetés ügyében zajló nyomozás során pénteken - közölte Kész-Varga Mónika rendőr alezredes, a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda szóvivője.