Hírek
2012. Április 22. 07:15, vasárnap |
Bulvár
Forrás: STOP / Új Ász
Zalatnay Cini lesz az X-Faktor mentora?

Egy Facebookon alakult szerveződés szépen gyűlő tagjai azt szeretnék, ha idén Zalatnay Sarolta töltené be az X-Faktor egyik mentorának szerepét.
Sajtóértesülések szerint ugyan az RTL nem tervez változást a már bevált négyes fogatban, de Cininek bizony jólesik, hogy sokak látnák őt szívesen a közelgő show-ban.
- Még nem hallottam erről a kezdeményezésről, de nagyon jólesik, hogy vannak emberek, akik úgy gondolják, mentorként sokat adhatnék a tehetségeknek. Mi tagadás, nagyon sokan jönnek oda hozzám mostanában, hogy megkérdezzék: miért is nem zsűriztem valamelyik tehetségkutatóban? Ezen még nem igazán gondolkodtam el, hiszen ezekben a műsorokban neves és remek kollégáim zsűriznek vagy mentorkodnak, és eszembe sem jutna senkit kitúrni. Ugyanakkor végül is el tudom magam képzelni egy ilyen produkcióban, és biztosan igent mondanék, ha felkérnének - nyilatkozta az énekesnő az Új Ásznak.
Új Ász / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 11. 07:41, kedd | Bulvár
Vatikán: az orvosok szerint Ferenc pápa túl van a közvetlen életveszélyen
Ferenc pápa túl van a közvetlen életveszélyen, klinikai kórképe azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék a Gemelli-klinika véleménye alapján hétfőn este.
2025. Március 10. 07:40, hétfő | Bulvár
Ötórás koncertet adnak Depeche Mode-dalokból magyar előadók
A Depeche Mode ismert dalai magyar előadóktól hangzanak el november 27-én a fővárosi MVM Dome-ban egy öt órán át tartó koncerten.
2025. Március 07. 07:14, péntek | Bulvár
Hímek a Nyíregyházi Állatpark jegesmedvebocsai
Elvégezték az első állatorvosi vizsgálatot a Nyíregyházi Állatpark tavaly novemberben született jegesmedvebocsain csütörtökön, mindketten hím ivarúak, teljesen egészségesek, súlyuk tizennégy kilogramm.