Hírek
2011. December 11. 07:25, vasárnap |
Bulvár
Forrás: InfoGyőr/RTL Klub
Tarány Tamás esett ki az X-Faktorból - VIDEÓ

Kedvenc dalaikkal léptek fel szombat este az X-Faktor versenyzői, plusz a mentorok kedvenc számait is előadták az adás folyamán.
Párbaj nélkül végül Baricz Gergő és Kocsis Tibor jutott tovább, Tarány Tamásnak és Muri Enikőnek kellett összecsapnia.
Tarány Tamás párbajdalát hallhattuk először. Cserháti Zsuzsa - Elfelejtett dal című nótájával kűzdött a benn maradásét, kisebb bakival. Muri Enikő Christina Aguilera - Young girl don't cry című dalával párbajozott.
Malek Miklós értékelte először a párbajozók teljesítményét. Enikőnek azt mondta, hogy megérdemelte, hogy eddig eljutott. Tamást a saját "gyermekének" hívta, és a baki miatt emberinek nevezte őt. Enikőt küldte haza. Feró is azt mondta, hogy Tamás hibája emberi, de Enikő lírai énje jobban tetszett neki, és a lány az ő mentoráltja, így Tamást küldte haza. Keresztes Ildikónak egyik sem tetszett, hiszen Enikő nem énekelt tiszta szívből szerinte, Tamásnak pedig őstehetsége van, bár a párbajdal alatt nem jött ki belőle az a plusz amit a mentor várt. Ildikó Tamást küldte haza. Geszti Péter mindkét versenyzőt elképesztőnek tartja, bár Enikő profibb, Tamás érdekesebb volt számára, Tamás szíven"rúgta" a produkciójával. Geszti Péter Enikőt küldte haza. Így borítékot kellett bontani.
A nézők úgy döntöttek, hogy Tarány Tamásnak kell haza mennie. Muri Enikő a Döntőbe jutott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 06. 07:17, csütörtök | Bulvár
Rakonczay Gábor 72 napja az Atlanti-óceánon
2025. Március 04. 07:26, kedd | Bulvár
Augusztus elején lesz a Shrek, a musical bemutatója a Margitszigeten
A Shrek, a musical szabadtéri bemutatóját augusztus 1-jén és 2-án láthatja a közönség a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon.
2025. Március 04. 07:20, kedd | Bulvár
Ferenc pápának légzési elégtelensége volt
Ferenc pápának a nap folyamán két alkalommal akut légzési elégtelensége volt a tüdőben felhalmozódott nyálka miatt, ami hörgőgörcshöz vezetett - közölte a Szentszék az orvosok információira hivatkozva hétfő este.
2025. Március 01. 08:12, szombat | Bulvár
Vatikán: Ferenc pápának \"elszigetelt\" légzési nehézsége volt
Ferenc pápának hörgőgörcse volt, amely a légzési állapot hirtelen rosszabbodásához vezetett - közölte a Szentszék a Gemelli-klinika orvosainak információi alapján péntek este.